Zarząd USS GUMed

StartO nas - struktura USSZarząd USS GUMed
Rozwiń

Przewodnicząca USS GUMed

Gabriela Harasim
Kierunek: Analityka Medyczna (WF)
E-mail: gabriela.harasim@gumed.edu.pl


Zastępcy Przewodniczącej USS GUMed

Bartosz Fałkowski
Kierunek: Farmacja (WF)
E-mail: vkowski95@gumed.edu.pl

Anna Szerwińska-Witkowska
Kierunek: Zdrowie Publiczne (WNoZ)

Skarbnik USS GUMed

Bartosz Fałkowski
Kierunek: Farmacja (WF)
E-mail: skarbnik.uss@gumed.edu.pl


Sekretarz USS GUMed

Daria Szarafińska
Kierunek: Elektroradiologia (WNoZ)
E-mail: daria.szarafinska@gumed.edu.pl


Członkowie Zarządu USS GUMed


Koordynator ds. Kultury i Sportu

Kinga Seroczyńska
Kierunek: Farmacja (WF)
E-mail: kinga.seroczynska@gumed.edu.pl


Koordynatorzy ds. Medykaliów


Jakub Byczkowski
Kierunek: Lekarski (WL)
E-mail: jakbyc@gumed.edu.pl


Bartosz Fałkowski
Kierunek: Farmacja (WF)
E-mail: vkowski95@gumed.edu.pl


Koordynator ds. Promocji Zdrowia

Koordynator ds. Promocji i Mediów

Gabriela Harasim
Kierunek: Analityka Medyczna (WF)
E-mail: gabriela.harasim@gumed.edu.pl


Koordynator ds. Kontaktów z Firmami

Katarzyna Plona
Kierunek: Elektroradiologia (WNoZ)
E-mail: katarzynaplona@gumed.edu.pl


Koordynator ds. Kontaktów z Uczelniami

Kinga Seroczyńska
Kierunek: Farmacja (WF)
E-mail: kinga.seroczynska@gumed.edu.pl


Anna Nadworska
Kierunek: Farmacja (WF)
E-mail: annanadworska@gumed.edu.pl


Natalia Kondracka
Kierunek: Położnictwo (WNoZ)
E-mail:nahala@gumed.edu.pl


Agnieszka Kowalewska
Kierunek: Położnictwo (WNoZ)
E-mail:agkowalewska@gumed.edu.pl


Klaudia Sarniak
Kierunek: Dietetyka (WNoZ)
E-mail: klaudiasarniak@gumed.edu.pl


Aleksandra Wilk
Kierunek: Pielęgniarstwo (WNoZ)
E-mail: aleksandra.wilk91@gumed.edu.pl


Ksawery Bieniaszewski
Kierunek: Lekarski (WL)
E-mail: ksawery.bieniaszewski@gumed.edu.pl


Roma Krosnowska
Kierunek: Lekarsko-dentystyczny (WL)
E-mail: rkrosnowska@gumed.edu.pl


Marcel Szulc
Kierunek: Lekarski (WL)
E-mail:marcel97@gumed.edu.pl


Marta Żuchowska
Kierunek: Lekarski (WL)
E-mail: marta.zuchowska@gumed.edu.pl